Speed Fighters

forum związane z klubem Speed Fighters

Ogłoszenie

przyjmiemy dobrych wariatów do klubu hehe

#1 2007-03-17 00:00:52

taraś

Administrator

5139148
Skąd: ostróda
Zarejestrowany: 2007-01-29
Posty: 45
Punktów :   

na początek;p

na początek polecam zrobić dolot, czyli jakiś lepszy stożek <nie jakieś podróby, tylko aomy lub k&n>wiadomo trzeba zrobić tak żeby do silnika nie dostawało się ciepłe powietrze tylko jak najbardziej zimne, potem proponuje zrobić wydech u nas raczej niestety nie ma specjalistów co zrobią to od podstaw ale zawsze można zamontować strumienice zamiast katalizatora i tłumik przelotowy końcowy najlepiej jak jest dedykowany do naszego auta, to nie będzie to samo ale zawsze da jakiś efekt takiej roboty wydechu ja moge się podjąć:P hhmmm co by tu jeszcze no najlepiej jakieś sprężyny i amorki sportowe tylko lepiej nie przesadzać z twardością bo wiadomo jak to jest z polskimi drogami:( wiadomo jak chcemy szybciej jeździć to fura musi się trzymać drogi.jak montujemy amorki i sprężynki twardsze to powinniśmy zamontować rozpórki bo może pęknąć nam przednia szyba xD, niewiem jak to jest z magnytezerami ale jakoś nie mam do nich przekonania, ale można także wymienic świece na jakieś sportowe a przy okazji przewody zapłonowe nie da to jakiś super efektów ale zawsze będzie lepsze spalanie mieszanki , a co do chip tuningu najlepiej żeby robił to jakiś profesionalista zrobi to dobrze bo potem mogą być problemy, no wiadomo te przeróbki nie dadzą jakiejś ogromnej mocy ale będzie to odczuwalne, trzeba wyciskać z silnika co się da:P jak coś to ja moge zawsze pomóc


jazda na krawędzi ;p

Offline

 

#2 2007-03-17 00:09:11

FemMe

New member

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: na początek;p

Chip Tuning jak widzialem w tvn turbo to smart mial 46 km chyba a po tym mial 65 chyba jakos tak nie wiem dokladnie

Offline

 

#3 2007-03-17 09:01:25

taraś

Administrator

5139148
Skąd: ostróda
Zarejestrowany: 2007-01-29
Posty: 45
Punktów :   

Re: na początek;p

no właśnie chip tuning daje troche koników ale musi to robić profesjonalista tak jak wyżej napisałem, w ostródzie raczej nie znajdziemy takiego profesjonalisty może kiedyś będzie


jazda na krawędzi ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.retroswiat.pun.pl www.dzogczen.pun.pl www.longjugodmt2.pun.pl www.mfporadnik.pun.pl www.19ciezkowice64.pun.pl